3 důvody, proč změnit dodavatele plynu

I když změna dodavatele není nic složitého a dá se zvládnout poměrně snadno, mnoho spotřebitelů z ní má stále respekt a váhá, zda se do ní vůbec pouštět. Zjistěte, co můžete získat, když se odhodláte a rozhodnete se dát vašemu nevýhodnému dodavateli sbohem.

  • 24. února 2020

3 důvody, proč změnit dodavatele plynu

main-article
main-article

Jak na změnu dodavatele plynu?

Patříte-li k těm, kteří by v tomto roce rádi na svých fakturách za plyn viděli nižší částku, zpozorněte. Máme pro vás překvapivě jednoduché řešení, jak ušetřit. Změňte dodavatele plynu. Není to nic složitého, ale v konečném výsledku můžete zaplatit o tisíce korun méně. Přečtěte si podrobný postup, jak na to, a zjistěte, zda se změna dodavatele vyplatí i vám.

  • 17. února 2020
main-article

Přepis energií při stěhování: Zjistěte, jak na to

Známé úsloví „lepší vyhořet, než se stěhovat“ si většina lidí spojí hlavně se stresem, který se týká přípravy, balení a samotného převozu věcí. Mimo to je však při stěhování potřeba vyřešit i spoustu dalších formalit, na které se v zápalu „boje“ často zapomíná. Jednou z nich je i přepis energií na nového majitele. Zjistěte, na co nesmíte zapomenout a jak neudělat při přepisu energií chybu.

  • 13. února 2020
main-article

Vyúčtování energií: Jak se vyhnout nedoplatku?

Také patříte mezi odběratele energií, kteří každý měsíc pošlou dodavatelům zálohy bez většího rozmýšlení a spoléhají na to, že tuhá zima, dlouhá topná sezóna a nebo nevhodně zvolený tarif je nemohou překvapit? V tom případě si nastavení záloh raději překontrolujte a ujistěte se, že máte jejich výši stanovenou správně. Zjistěte, jak na to, aby vás příští vyúčtování nepřekvapilo nedoplatkem.

  • 5. února 2020
Zavřít okno