Detektor oxidu uhelnatého – proč si ho pořídit a jak ho vybrat?

Oxid uhelnatý je nazýván jako tichý zabiják. Neuvidíte ho, ani neucítíte čichem. Otrava CO nastupuje rychle a může končit až smrtí. Každoročně má tento nebezpečný plyn na svědomí více než tisíc obětí v České republice. Jedinou ochranou proti otravě je pořízení detektoru oxidu uhelnatého a pravidelné revize spotřebičů.

  • 1. února 2021

Detektor oxidu uhelnatého – proč si ho pořídit a jak ho vybrat?

main-article
main-article

Vaření na plynu. Jaké má výhody a nevýhody?

Vaření na plynu má své zaryté příznivce i odpůrce. Oproti elektřině se na plynu vaří rychle a bez využití zbytkového tepla, elektřina se zase vyznačuje maximálním pohodlím. Většinou domácnosti zůstávají u způsobu vaření, na který jsou její členové zvyklí po dlouhá léta. Vy ale přemýšlíte nad změnou? Tak se podívejte, jaké výhody a nevýhody má vaření na zemním plynu.

  • 17. prosince 2020
main-article

Plynový kotel: kam a jak ho nejvhodněji umístit?

Čeká vás výměna kotle a uvažujete, kam ho nejlépe umístit, aby vám nenarušil design vašeho domova? Nejde však jen o design, ale i o vaši bezpečnost a normy. Přinášíme tipy, kam s ním.

  • 16. listopadu 2020
main-article

Jak správně nastavit kondenzační kotel?

Věděli jste, že správným nastavením vašeho kondenzačního kotle můžete ušetřit až několik tisíc korun za rok? Přinášíme tipy, aby váš kotel správně fungoval a vám neutekla ani koruna navíc.

  • 2. listopadu 2020
main-article

Vyplatí se vyměnit staré vafky za plynový kotel?

Staré vafky neboli také WAW nalezneme i v dnešní době ve velkém množství činžovních bytů. Vyplatí se jejich výměna?

  • 29. září 2020
main-article

Jak nejlépe zapojit plynový gril?

Letní měsíce jsou neodmyslitelně spojené s teplým počasím, koupáním, ale také s grilováním. Jednou z velmi pohodlných možností, jak připravit svůj oblíbený pokrm, je využití plynového grilu. Zjistěte, jak správně zapojit plynový gril a jaké plynové bomby vám nejlépe poslouží.

  • 13. srpna 2020

Starší články

Zavřít okno