Jak nejlépe zapojit plynový gril?

Letní měsíce jsou neodmyslitelně spojené s teplým počasím, koupáním, ale také s grilováním. Jednou z velmi pohodlných možností, jak připravit svůj oblíbený pokrm, je využití plynového grilu. Zjistěte, jak správně zapojit plynový gril a jaké plynové bomby vám nejlépe poslouží.

  • 13. srpna 2020

Jak nejlépe zapojit plynový gril?

main-article
main-article

Otrava plynem: jak vaše tělo reaguje?

Otrava plynem je častějším případem pro záchranáře, než byste si možná mysleli. Jak na ni reaguje naše tělo? Je lehké ji rozpoznat a jak jí předejít?

  • 23. července 2020
main-article

Vyúčtování plynu: Jak se vyznat ve faktuře za plyn?

Přišla faktura za plyn a vám se ze všech těch čísel zamotala hlava? Nezoufejte, nejste sami. Každý dodavatel plynu se sice dušuje, že jeho vyúčtování je nejpřehlednější pod sluncem, z vlastní zkušenosti víme, že to nemusí být pravda. Rozhodli jsme se ukázat na vzorové faktuře, s čím se můžete ve vyúčtování setkat, jak se ve všech těch číslech vyznat a kde se konečná částka za plyn vlastně bere.

  • 20. července 2020
main-article

Jak vybrat detektor plynu?

V každé domácnosti, kde se využívá zemní plyn, by neměl chybět detektor plynu. Pokud dojde k poruše na spotřebiči, může únik plynu vést až k výbuchu nebo požáru. Další povinnou výbavou všech nemovitostí s plynovými spotřebiči by měly být detektory oxidu uhelnatého. Ten je obzvlášť nebezpečný, protože není cítit. V dnešním článku se však podíváme podrobněji právě na detektory úniku zemního plynu.

  • 16. července 2020
main-article

Zaskočila vás faktura za plyn? Dejte si pozor na odečet odhadem distributora

Existují 3 způsoby, jak může distributor určit vaši spotřebu plynu – odečet plynoměru provede na místě jeho pracovník, uděláte si ho sami, nebo distributor vaši spotřebu prostě odhadne. Co když vám ale přišlo vyúčtování na základě odhadu, který má k reálné spotřebě na míle daleko?

  • 13. července 2020
main-article

Jak na odečet plynu?

Schopnost správně číst údaje z vašeho plynoměru se vám bude hodit nejen při samoodečtu spotřeby, ale také při kontrole faktur a vašich výdajů. Vyznáte se ve všech údajích na plynoměru a víte jak funguje systém záloh? Shrnuli jsme pro vás důležité informace o odečtu plynu.

  • 26. června 2020

Starší články

Zavřít okno