CENTROPOL ENERGY se připojil k deklaraci usilující o kultivaci energetického trhu

Deklarace dodavatelů elektřiny a plynu se má stát pověstným kladivem na podvodné prodejce energií. S významnou podporou Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR) se na tomto dalším posílení ochrany spotřebitelů dohodli klíčoví dodavatelé energií.

  • 26. března 2020

CENTROPOL ENERGY se připojil k deklaraci usilující o kultivaci energetického trhu

main-article
main-article

Jsme levnější než dominantní dodavatelé energií. Cenové rozdíly se stále zvyšují

Centropol se spoléhá na svoji schopnost energie výhodně nakoupit a na podstatě nižší provozní náklady ve srovnání s tradiční konkurencí. V případě plynu mohou zákazníci počítat s úsporami až několik tisíc korun, říká manažer vnějších vztahů společnosti Aleš Pospíšil.

  • 23. března 2020
main-article

Aleš Graf: Přál bych si, abychom byli hrdí na odvětví, ve kterém pracujeme

„K podnikání patří rozhodování i občasné chybování. Sám jsem udělal celou řadu chyb. Důležité je, že jsem se z každé z nich poučil a nikdy nepřehazoval odpovědnost na jiné,“ říká severočeský obchodník s energiemi Aleš Graf.

  • 19. března 2020
main-article

3 důvody, proč změnit dodavatele plynu

I když změna dodavatele není nic složitého a dá se zvládnout poměrně snadno, mnoho spotřebitelů z ní má stále respekt a váhá, zda se do ní vůbec pouštět. Zjistěte, co můžete získat, když se odhodláte a rozhodnete se dát vašemu nevýhodnému dodavateli sbohem.

  • 24. února 2020
main-article

Jak na změnu dodavatele plynu?

Patříte-li k těm, kteří by v tomto roce rádi na svých fakturách za plyn viděli nižší částku, zpozorněte. Máme pro vás překvapivě jednoduché řešení, jak ušetřit. Změňte dodavatele plynu. Není to nic složitého, ale v konečném výsledku můžete zaplatit o tisíce korun méně. Přečtěte si podrobný postup, jak na to, a zjistěte, zda se změna dodavatele vyplatí i vám.

  • 17. února 2020
main-article

Přepis energií při stěhování: Zjistěte, jak na to

Známé úsloví „lepší vyhořet, než se stěhovat“ si většina lidí spojí hlavně se stresem, který se týká přípravy, balení a samotného převozu věcí. Mimo to je však při stěhování potřeba vyřešit i spoustu dalších formalit, na které se v zápalu „boje“ často zapomíná. Jednou z nich je i přepis energií na nového majitele. Zjistěte, na co nesmíte zapomenout a jak neudělat při přepisu energií chybu.

  • 13. února 2020

Starší články

Zavřít okno