Jak vybrat detektor plynu?

V každé domácnosti, kde se využívá zemní plyn, by neměl chybět detektor plynu. Pokud dojde k poruše na spotřebiči, může únik plynu vést až k výbuchu nebo požáru. Další povinnou výbavou všech nemovitostí s plynovými spotřebiči by měly být detektory oxidu uhelnatého. Ten je obzvlášť nebezpečný, protože není cítit. V dnešním článku se však podíváme podrobněji právě na detektory úniku zemního plynu.

  • 16. července 2020

Jak vybrat detektor plynu?

main-article
main-article

3 důvody, proč jet letos do kempu a vzít s sebou plynový vařič

Už jste přemýšleli o tom, co budete dělat letos v létě? Chystáte se kempovat? Pokud ne, přicházíte o moc. Vysvětlíme vám proč. A taky přidáme důvody, proč je fajn kromě jiného nezapomenout plynový vařič.

  • 9. července 2020
main-article

Flambovací pistole: Z čeho můžete vybírat?

Také vás už někdy napadlo, že by mohlo být zajímavé posunout své kuchařské umění na další úroveň a pořídit si flambovací pistoli? Ještě než tenhle nápad přetavíte v realitu, zjistěte, na co všechno takovou pistoli můžete využít a z jakých produktů můžete na českém trhu vybírat.

  • 18. června 2020
main-article

Plynová láhev do karavanu: Jak vybrat tu vhodnou?

Plynové lahve mohou být pro karavanisty nepostradatelným pomocníkem, stejně jako největší noční můrou. Na trhu je k dispozici několik různých řešení a zorientovat se v celé problematice dá někdy pořádně zabrat. Zjistěte, jaké máte možnosti při koupi plynové lahve do karavanu a na co se při výběru zaměřit.

  • 25. května 2020
main-article

Plynovou lednici využijí cestovatelé, rybáři i chataři. Jak funguje?

Plynová chladnička je perfektní vychytávkou pro všechny, kteří tráví hodně času v přírodě, bez přístupu k elektrické energii. Ať už jste majitelem chaty bez elektrické přípojky, karavanu a nebo jste třeba jen zapáleným rybářem, určitě se najdou situace, kdy byste za vychlazený drink dali téměř cokoliv. Jak vám z této zapeklité situace pomůže plynová chladnička a na co dát pozor při jejím provozu?

  • 14. května 2020
main-article

Mobilní plynová topidla: Jak vybrat to nejlepší?

Mobilní plynová topidla jsou v domácnostech nejčastěji využívána na zahradách a terasách, kde svým majitelům zpříjemňují čas strávený venku. Malé plynové teplomety je však možné použít také v dílnách, v průmyslových budovách, na chatách a nebo třeba na stavbách. Čím se jednotlivé výrobky liší a jak vybrat to nejlepší topidlo v závislosti na vašich konkrétních potřebách?

  • 14. dubna 2020

Starší články

Zavřít okno