Jak odejít od dodavatele plynu?

Vyhledali jste si lepší nabídku na dodávky plynu a teď chcete odejít ke konkurenci? Nejprve je nutné ukončit smluvní vztah s původním dodavatelem. Proces nemusí být složitý, záleží, jak máte nastavenou smlouvu. Podívejte se, jak odejít od dodavatele plynu.

  • 4. ledna 2021

Jak odejít od dodavatele plynu?

main-article
main-article

Nepodepisujte smlouvu šmejdům. Za „výhodné“ aukce elektřiny vám hrozí vysoké pokuty

Zazvoní vám u dveří nebo vám zatelefonují. A slíbí, že vám zajistí nejnižší možnou cenu elektřiny nebo plynu. Nakonec z vás vymámí zřetelné ANO a vy si v následujících letech nebudete moci sami vybrat dodavatele energie. Nebo zaplatíte vysokou pokutu, pokud budete chtít od smlouvy odstoupit. Na co si dát pozor?

  • 7. července 2020
main-article

Koronavirus poslal ceny plynu dolů, dodavatelé zlevňují

Cena plynu na světových burzách se v posledních dnech dostává na svá historická minima a pomalu se začíná hovořit o možnosti, že se zemní plyn bude obchodovat dokonce za zápornou hodnotu, stejně jako před několika málo týdny ropa. Mohou se čeští spotřebitelé těšit na podobné úspory jako v případě benzínu či nafty, a nebo pokles cen v konečném výsledku nebude až tak výrazný?

  • 4. června 2020
main-article

3 důvody, proč změnit dodavatele plynu

I když změna dodavatele není nic složitého a dá se zvládnout poměrně snadno, mnoho spotřebitelů z ní má stále respekt a váhá, zda se do ní vůbec pouštět. Zjistěte, co můžete získat, když se odhodláte a rozhodnete se dát vašemu nevýhodnému dodavateli sbohem.

  • 24. února 2020
main-article

Jak na změnu dodavatele plynu?

Patříte-li k těm, kteří by v tomto roce rádi na svých fakturách za plyn viděli nižší částku, zpozorněte. Máme pro vás překvapivě jednoduché řešení, jak ušetřit. Změňte dodavatele plynu. Není to nic složitého, ale v konečném výsledku můžete zaplatit o tisíce korun méně. Přečtěte si podrobný postup, jak na to, a zjistěte, zda se změna dodavatele vyplatí i vám.

  • 17. února 2020
main-article

Přepis energií při stěhování: Zjistěte, jak na to

Známé úsloví „lepší vyhořet, než se stěhovat“ si většina lidí spojí hlavně se stresem, který se týká přípravy, balení a samotného převozu věcí. Mimo to je však při stěhování potřeba vyřešit i spoustu dalších formalit, na které se v zápalu „boje“ často zapomíná. Jednou z nich je i přepis energií na nového majitele. Zjistěte, na co nesmíte zapomenout a jak neudělat při přepisu energií chybu.

  • 13. února 2020

Starší články

Zavřít okno