3 důvody, proč změnit dodavatele plynu

I když změna dodavatele není nic složitého a dá se zvládnout poměrně snadno, mnoho spotřebitelů z ní má stále respekt a váhá, zda se do ní vůbec pouštět. Zjistěte, co můžete získat, když se odhodláte a rozhodnete se dát vašemu nevýhodnému dodavateli sbohem.

  • 24. února 2020

3 důvody, proč změnit dodavatele plynu

main-article
main-article

Jak na změnu dodavatele plynu?

Patříte-li k těm, kteří by v tomto roce rádi na svých fakturách za plyn viděli nižší částku, zpozorněte. Máme pro vás překvapivě jednoduché řešení, jak ušetřit. Změňte dodavatele plynu. Není to nic složitého, ale v konečném výsledku můžete zaplatit o tisíce korun méně. Přečtěte si podrobný postup, jak na to, a zjistěte, zda se změna dodavatele vyplatí i vám.

  • 17. února 2020
main-article

Přepis energií při stěhování: Zjistěte, jak na to

Známé úsloví „lepší vyhořet, než se stěhovat“ si většina lidí spojí hlavně se stresem, který se týká přípravy, balení a samotného převozu věcí. Mimo to je však při stěhování potřeba vyřešit i spoustu dalších formalit, na které se v zápalu „boje“ často zapomíná. Jednou z nich je i přepis energií na nového majitele. Zjistěte, na co nesmíte zapomenout a jak neudělat při přepisu energií chybu.

  • 13. února 2020
main-article

7 mýtů, které se točí kolem změny dodavatele plynu. Odhalte je a ušetřete

Jaké nástrahy mohou čekat v online kalkulačkách plynu a o kolik se dají snížit měsíční platby za plyn vhodnou změnou dodavatele? Vyvrátíme nejčastější mýty a polopravdy, které se vztahují k výběru dodávek plynu od nové firmy a podíváme se i na oblíbené fígle nepoctivých energetických společností, které chtějí chytit nepozorného odběratele do pasti téměř nekonečné smlouvy na plyn.

  • 16. prosince 2019
main-article

5 tipů, jak ušetřit za topení plynem

Víte, že ročně můžete ušetřit tisíce korun jen tím, že budete správně topit? Naše tipy vám pomohou zamezit zbytečným teplotním ztrátám, kvůli kterým platíte za plyn víc, než je potřeba. Čtěte dál pro více informací.

  • 21. října 2019
main-article

Distribuce plynu v ČR: Víte, kdo je distributor a dodavatel?

Než k vám plyn doputuje, urazí poměrně dlouhou cestu. K distribuci plynu se váže spousta informací a zajímavostí. Kdo je distributor a kdo dodavatel? Z kolika částí se cena na vaší faktuře skládá? Odpovědi na tyto a jiné otázky se dozvíte v tomto článku.

  • 25. září 2019

Starší články

Zavřít okno