Jak správně nastavit kondenzační kotel?

Věděli jste, že správným nastavením vašeho kondenzačního kotle můžete ušetřit až několik tisíc korun za rok? Přinášíme tipy, aby váš kotel správně fungoval a vám neutekla ani koruna navíc.

  • 2. listopadu 2020

Jak správně nastavit kondenzační kotel?

main-article
main-article

Distribuce plynu v příštích pěti letech podraží, predikuje ERÚ

Energetický regulační úřad zveřejnil zásady cenové regulace pro následujících pět let. Součástí dokumentu je predikce cen distribuce zemního plynu. Bude se zdražovat, nejvíce pak v Praze. Jako důvod uvádí regulátor trhu nutné investice do zastaralých plynovodů.

  • 26. října 2020
main-article

Počet plynových přípojek roste, vzbudily zájem dotace?

Podle posledních zpráv je v České republice stále více aktivních plynových přípojek. Jsou tím hlavním důvodem dotace? A topíte vy sami plynem? Čísla vás možná překvapí.

  • 2. října 2020
main-article

Turecko objevilo plyn. Jak zahýbe s trhem?

Turecko objevilo největší zásoby zemního plynu ve své historii. Naleziště v Černém moři obsahuje 320 miliard kubických metrů metanu. Prezident Erdogan by chtěl začít s těžbou pro komerční využití v roce 2023 a upozornil na možnost dalších nálezů v této oblasti.

  • 19. září 2020
main-article

Spotřeba plynu klesá, jeho využití ale setrvale roste

Zajímá vás, nakolik české domácnosti využívají zemní plyn? Klesá jeho spotřeba, nebo naopak stoupá? Podívali jsme se za vás do statistik českých úřadů a zjistili zajímavé informace. Pojďte se s námi podívat, jak si zemní plyn u českých domácností vede.

  • 14. září 2020
main-article

Jak přepočítat m3 zemního plynu na kWh?

Pamatujete si na převody jednotek v hodinách matematiky na základní škole? A co převod m3 na kWh, který se hodí každému, kdo používá plyn? Je to jednodušší, než si myslíte. Ukážeme vám, jak na to.

  • 7. září 2020

Starší články

Zavřít okno