Matoušek: Menší firmy mohou novinky realizovat výrazně rychleji než konkurence

„Chceme ulevit našemu rozpočtu“, to je to, co spotřebitelé většinou zmiňují jako hlavní důvod změny dodavatele energií. Cena je jistě významný faktor vedoucí k rozhodnutí, určitě ale ne jediný. Lidi trápí i jiné věci. Stěžují si na nedostatek informací, nesrozumitelné odpovědi na jasně položené dotazy, mlžení ohledně detailů smlouvy, říká marketingový ředitel společnosti Centropol Jiří Matoušek.

  • 30. března 2020

Matoušek: Menší firmy mohou novinky realizovat výrazně rychleji než konkurence

main-article
main-article

CENTROPOL ENERGY se připojil k deklaraci usilující o kultivaci energetického trhu

Deklarace dodavatelů elektřiny a plynu se má stát pověstným kladivem na podvodné prodejce energií. S významnou podporou Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR) se na tomto dalším posílení ochrany spotřebitelů dohodli klíčoví dodavatelé energií.

  • 26. března 2020
main-article

Jsme levnější než dominantní dodavatelé energií. Cenové rozdíly se stále zvyšují

Centropol se spoléhá na svoji schopnost energie výhodně nakoupit a na podstatě nižší provozní náklady ve srovnání s tradiční konkurencí. V případě plynu mohou zákazníci počítat s úsporami až několik tisíc korun, říká manažer vnějších vztahů společnosti Aleš Pospíšil.

  • 23. března 2020
main-article

Aleš Graf: Přál bych si, abychom byli hrdí na odvětví, ve kterém pracujeme

„K podnikání patří rozhodování i občasné chybování. Sám jsem udělal celou řadu chyb. Důležité je, že jsem se z každé z nich poučil a nikdy nepřehazoval odpovědnost na jiné,“ říká severočeský obchodník s energiemi Aleš Graf.

  • 19. března 2020
main-article

5 faktů o plynovodu Eugal, kterým proudí plyn směrem do Česka

Plynovod Eugal má hrát důležitou roli při transportu ruského zemního plynu po evropském kontinentu. Důležitý je také pro energetickou bezpečnosti České republiky. Podívejte se na 5 zajímavých faktů o tomto plynovodu.

  • 12. března 2020
main-article

Indikativní ceny plynu 2020: Nejnižší za poslední dva roky

Spory o tom, zda je výhodnější vytápět elektřinou či plynem, se mezi lidmi vedou snad od nepaměti. Každý způsob má své zastánce a je nutné podotknout, že obě varianty mohou být za určitých podmínek velmi výhodné. Jenže zatímco domácnosti vytápějící elektřinou musí do budoucna počítat s tím, že na faktuře zřejmě rok od roku uvidí vyšší částky, ti, kteří vsadili na plyn, si nyní mnou ruce.

  • 9. března 2020

Starší články

Zavřít okno