Ebook zdarma: Jak vybrat kondenzační kotel?

Exkluzivní ebook Jak vybrat plynový kondenzační kotel je k dispozici čtenářům serveru Plyn.cz.

  • 17. srpna 2020

Ebook zdarma: Jak vybrat kondenzační kotel?

main-article
main-article

Topení dřevem, uhlím, plynem nebo elektřinou – co je nejlevnější?

Vybíráte si nový zdroj topení do rodinného domu nebo vás čeká rekonstrukce? Zvolit ten nejlepší způsob vytápění není jednoduché, protože se pro každou domácnost hodí jiné řešení. Zjistěte, co je potřeba vzít v úvahu a jaké topení vás vyjde nejlevněji.

  • 27. července 2020
main-article

Hodí se kondenzační kotel do nezatepleného domu?

Přestal vám fungovat starý kotel, nebo se porozhlížíte po novém zdroji vytápění kvůli přísnějším požadavkům na emisní limity? U starších, nezateplených domů se zdá vytápění plynem jako ideální volba. Nízká cena za 1 kWh plynu dává majitelům naději na přiměřené náklady na vytápění, navíc kondenzační kotel slibuje další úspory. Bude ale v domě s velkými tepelnými ztrátami fungovat tak, jak má?

  • 4. května 2020
main-article

5 důvodů, proč přejít na vytápění plynem

V současnosti, kdy jsou ceny zemního plynu poměrně příznivé, začíná o změně způsobu vytápění přemýšlet stále více domácností. Důvodem není jen snaha ušetřit, ale i otázka ekologie, která je stále více aktuální. Opravdu je vytápění plynem řešením pro všechny, nebo je stavěno na piedestal zbytečně? Objevte jeho 5 největších výhod a zjistěte, které domácnosti by o něm měly začít vážně uvažovat.

  • 16. dubna 2020
main-article

Spalinovody pro plynové kotle: Jak je správně postavit a umístit?

Chystáte se vyměnit váš starý kotel za nový plynový? Poradíme vám, jak správně sestavit a umístit spalinovod.

  • 9. dubna 2020
main-article

Kondenzační kotel: Zjistěte, jak funguje

Kondenzační plynové kotle slibují vysokou účinnost a nižší spotřebu plynu. Jak je to možné? Zjistěte, jak kondenzační plynový kotel funguje a proč vám zajistí úsporu.

  • 2. dubna 2020

Starší články

Zavřít okno