Plynové lahve ke grilu: Jak vybrat tu nejlepší?

Hlavní výhodou plynového grilu je bezesporu jeho jednoduchá obsluha. Stačí jedno zmáčknutí knoflíku a můžete se okamžitě pustit do grilování. Regulace teploty snad nikdy nebyla jednodušší. A údržbu zvládnete rychleji, než stihnete říct „barbeque“. Jakmile však dojde na výběr a výměnu plynové lahve, nastává problém. Zjistěte, jak se v jejich nabídce zorientovat, a objevte tu pravou pro váš gril.

  • 5. března 2020

Plynové lahve ke grilu: Jak vybrat tu nejlepší?

main-article
main-article

Na co si dát pozor při skladování plynových lahví?

Propanové a propanbutanové lahve mají v českých domácnostech své nezaměnitelné místo. Už desítky let jsou pomocníkem při kempování, vaření, vytápění a čím dál častěji se využívají také na grilování. Málokdo však přesně ví, jak s nimi zacházet, aby byly stoprocentně bezpečné. Na co si tedy při používání a skladování plynových lahví dát pozor?

  • 10. února 2020
main-article

Na kolik vyjde přestavba automobilu na LPG?

S autem na LPG budete jezdit o polovinu levněji než s benzinovým motorem. Přesto vás od koupě odrazují vyšší náklady na jeho pořízení a údržbu? Pokud jezdíte pravidelně, vrátí se vám vložená investice už během jednoho roku. Zjistěte, na kolik vyjde přestavba auta na LPG a zda se vám vyplatí.

  • 19. prosince 2019
main-article

3 základní rozdíly mezi LPG a CNG

Přemýšlíte nad alternativním pohonem pro svého plechového miláčka? Auta na plyn dosahují zhruba polovičních provozních nákladů než ty s benzinovým motorem. Existují dva pohonné systémy – vozidla na LPG a CNG. Zjistěte, jaké jsou mezi nimi rozdíly.

  • 28. listopadu 2019
main-article

Srovnání nákladů auta na CNG, LPG, benzin a naftu

Uvažujete o koupi auta, ale nevíte, který pohon vybrat? Úsporné benzinové motory už se spotřebou téměř vyrovnaly dieselovým a cena těchto dvou paliv se drží přibližně na stejné úrovni. Do hry navíc vstupují i alternativní pohony, které získávají na důležitosti díky nízkým emisím. Stále častěji se můžete setkat s modely na CNG a LPG. Zjistěte, jak se liší náklady auta na CNG, LPG, benzin a naftu.

  • 21. listopadu 2019
main-article

5 tipů, na co je třeba dbát v případě auta na plyn

Auta na plyn nabízí zajímavou alternativu k vozidlům na benzin nebo naftu. Nejen, že jezdí výrazně úsporněji – ve srovnání s benzinovým motorem přibližně za poloviční náklady – ale navíc šetří životní prostředí díky nižším emisím. Existují dva typy plynových aut: na LPG a CNG. Přečtěte si tipy, na co je potřeba dát pozor, než se pro jedno z nich rozhodnete.

  • 6. listopadu 2019

Starší články

Zavřít okno