Poklesne cena plynu? Při výběru dodavatele dbejte nejen na cenu

Ceny plynu jsou na nízké úrovni, mohly by ale stále poklesnout. Důvodem je ekonomická recese, ke které směřuje celý svět. Při výběru levnějšího dodavatele proto dbejte nejen na cenu, ale i na služby, které nabízí.

  • 28. května 2020

Poklesne cena plynu? Při výběru dodavatele dbejte nejen na cenu

main-article
main-article

Matoušek: Menší firmy mohou novinky realizovat výrazně rychleji než konkurence

„Chceme ulevit našemu rozpočtu“, to je to, co spotřebitelé většinou zmiňují jako hlavní důvod změny dodavatele energií. Cena je jistě významný faktor vedoucí k rozhodnutí, určitě ale ne jediný. Lidi trápí i jiné věci. Stěžují si na nedostatek informací, nesrozumitelné odpovědi na jasně položené dotazy, mlžení ohledně detailů smlouvy, říká marketingový ředitel společnosti Centropol Jiří Matoušek.

  • 30. března 2020
main-article

CENTROPOL ENERGY se připojil k deklaraci usilující o kultivaci energetického trhu

Deklarace dodavatelů elektřiny a plynu se má stát pověstným kladivem na podvodné prodejce energií. S významnou podporou Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR) se na tomto dalším posílení ochrany spotřebitelů dohodli klíčoví dodavatelé energií.

  • 26. března 2020
main-article

Jsme levnější než dominantní dodavatelé energií. Cenové rozdíly se stále zvyšují

Centropol se spoléhá na svoji schopnost energie výhodně nakoupit a na podstatě nižší provozní náklady ve srovnání s tradiční konkurencí. V případě plynu mohou zákazníci počítat s úsporami až několik tisíc korun, říká manažer vnějších vztahů společnosti Aleš Pospíšil.

  • 23. března 2020
main-article

Aleš Graf: Přál bych si, abychom byli hrdí na odvětví, ve kterém pracujeme

„K podnikání patří rozhodování i občasné chybování. Sám jsem udělal celou řadu chyb. Důležité je, že jsem se z každé z nich poučil a nikdy nepřehazoval odpovědnost na jiné,“ říká severočeský obchodník s energiemi Aleš Graf.

  • 19. března 2020
main-article

Centropol: Dodavatel, který se postavil dominantním hráčům

Aleš Graf měl před lety správný nápad a nebál se ho zrealizovat. Postavil se energetickým gigantům a po liberalizaci trhu s elektřinou založil společnost Centropol Energy, a.s., která nadobro změnila český trh s energiemi. Přečtěte si příběh o tom, jak Graf zákazníkům nabídnul levnější energie a sám se stal jedním z nejbohatších Čechů.

  • 31. ledna 2020

Starší články

Zavřít okno