Jsme levnější než dominantní dodavatelé energií. Cenové rozdíly se stále zvyšují

Centropol se spoléhá na svoji schopnost energie výhodně nakoupit a na podstatě nižší provozní náklady ve srovnání s tradiční konkurencí. V případě plynu mohou zákazníci počítat s úsporami až několik tisíc korun, říká manažer vnějších vztahů společnosti Aleš Pospíšil.

  • 23. března 2020

Jsme levnější než dominantní dodavatelé energií. Cenové rozdíly se stále zvyšují

main-article
main-article

Indikativní ceny plynu 2020: Nejnižší za poslední dva roky

Spory o tom, zda je výhodnější vytápět elektřinou či plynem, se mezi lidmi vedou snad od nepaměti. Každý způsob má své zastánce a je nutné podotknout, že obě varianty mohou být za určitých podmínek velmi výhodné. Jenže zatímco domácnosti vytápějící elektřinou musí do budoucna počítat s tím, že na faktuře zřejmě rok od roku uvidí vyšší částky, ti, kteří vsadili na plyn, si nyní mnou ruce.

  • 9. března 2020
main-article

Jak na změnu dodavatele plynu?

Patříte-li k těm, kteří by v tomto roce rádi na svých fakturách za plyn viděli nižší částku, zpozorněte. Máme pro vás překvapivě jednoduché řešení, jak ušetřit. Změňte dodavatele plynu. Není to nic složitého, ale v konečném výsledku můžete zaplatit o tisíce korun méně. Přečtěte si podrobný postup, jak na to, a zjistěte, zda se změna dodavatele vyplatí i vám.

  • 17. února 2020
main-article

Distribuce plynu v roce 2020: Kolik si připlatíte?

S novým rokem přicházejí v platnost také nové ceníky dodavatelů plynu. Připlatíte si, budete-li v roce 2020 chtít vytápět, vařit či ohřívat vodu plynem? A nebo si naopak budete mnout ruce? Zjistěte, jaké jsou indikativní ceny plynu pro první čtvrtletí tohoto roku a zda se jich dodavatelé doopravdy drží.

  • 27. ledna 2020
main-article

Jak se nakupuje plyn? Poznejte, jak to dělá Centropol

Na první pohled může nákup plynu vypadat poměrně snadno – dodavatelé pořídí potřebné množství komodity na burze a pak ji s marží přeprodají konečným zákazníkům. Je však realita opravdu tak jednoduchá? Nahlédněte s námi do zákulisí a zjistěte, jak nakupuje plyn český dodavatel ze 17 letou tradicí, společnost Centropol.

  • 6. ledna 2020
main-article

7 mýtů, které se točí kolem změny dodavatele plynu. Odhalte je a ušetřete

Jaké nástrahy mohou čekat v online kalkulačkách plynu a o kolik se dají snížit měsíční platby za plyn vhodnou změnou dodavatele? Vyvrátíme nejčastější mýty a polopravdy, které se vztahují k výběru dodávek plynu od nové firmy a podíváme se i na oblíbené fígle nepoctivých energetických společností, které chtějí chytit nepozorného odběratele do pasti téměř nekonečné smlouvy na plyn.

  • 16. prosince 2019

Starší články

Zavřít okno