Škoda Auto: Auta na CNG budou hrát stále větší úlohu

Škoda Auto je největším výrobcem automobilů v České republice, a tak není divu, že určuje trendy pro tuzemský trh. Není tomu jinak ani v případě alternativního pohonu na CNG. Díky modelu Octavia G-TEC vzrostl podíl CNG vozidel na prodejích osobních vozidel v Česku a automobilka chystá v dohledné době představit další dva modely na plynový pohon. Které to jsou?

  • 14. listopadu 2019

Škoda Auto: Auta na CNG budou hrát stále větší úlohu

main-article
main-article

Plynová trouba a deska: Tipy, jak vybrat to nejlepší

Plynové trouby nemají na trhu příliš velké zastoupení. Pokud si plynovou troubu přejete, nemůžete vybírat z takového množství jako ti, co shánějí troubu elektrickou. Naopak plynová varná deska se stále těší velké oblibě. Na co si dát při výběru pozor? Více v článku.

  • 17. října 2019
main-article

Plynový gril: Jaký vybrat?

Milujete grilování, ale nechcete se zdržovat rozděláváním ohně a udržováním žhavých uhlíků? Hostíte často přátele nebo chcete být na příští barbecue party za hvězdu? V tom případě vsaďte na plynový gril. Ten patří k absolutní špičce a budete na něm připravovat grilované pochoutky jako profesionálové. Zjistěte, jak vybrat plynový gril a kolik vás jeho koupě bude stát.

  • 10. října 2019
main-article

Auto na LPG: Vyplatí se ho koupit?

Výrazně nižší cena paliva bývá hlavní motivací, která řadu řidičů donutí přemýšlet nad koupí auta na plyn. Aktuální ceny na čerpacích stanicích za litr LPG se pohybují kolem 14 korun, tedy o poznání levněji než benzín nebo nafta. Vyplatí se auto na LPG koupit?

  • 19. září 2019
main-article

Vyznejte se v plynových kotlích: Účinnost vás u těch nejnovějších překvapí

V posledních letech zaznamenaly plynové kotle v českých domácnostech opět boom a vděčí za to nejen kotlíkovým dotacím, které je možné na jejich nákup využít. Nejmodernější plynové kotle se vyznačují vysokou účinností, dlouhou životností, ekologický a pohodlný provoz – díky tomu se hodí pro vytápění téměř všech objektů. Zjistěte, jak zvolit spolehlivý plynový kotel a na co si dát při výběru pozor.

  • 9. září 2019
main-article

5 důvodů, proč přejít na vytápění plynem

V současnosti, kdy jsou ceny zemního plynu poměrně příznivé, začíná o změně způsobu vytápění přemýšlet stále více domácností. Důvodem není jen snaha ušetřit, ale i otázka ekologie, která je stále více aktuální. Opravdu je vytápění plynem řešením pro všechny, nebo je stavěno na piedestal zbytečně? Objevte jeho 5 největších výhod a zjistěte, které domácnosti by o něm měly začít vážně uvažovat.

  • 30. srpna 2019

Starší články

Zavřít okno