Jak nejlépe zapojit plynový gril?

Letní měsíce jsou neodmyslitelně spojené s teplým počasím, koupáním, ale také s grilováním. Jednou z velmi pohodlných možností, jak připravit svůj oblíbený pokrm, je využití plynového grilu. Zjistěte, jak správně zapojit plynový gril a jaké plynové bomby vám nejlépe poslouží.

  • 13. srpna 2020

Jak nejlépe zapojit plynový gril?

main-article
main-article

3 důvody, proč jet letos do kempu a vzít s sebou plynový vařič

Už jste přemýšleli o tom, co budete dělat letos v létě? Chystáte se kempovat? Pokud ne, přicházíte o moc. Vysvětlíme vám proč. A taky přidáme důvody, proč je fajn kromě jiného nezapomenout plynový vařič.

  • 9. července 2020
main-article

Dovolená v karavanu: plyn nebo elektřina?

Strávili jste někdy dovolenou v obytném voze? Možná se k tomu chystáte právě letos. Mrkněte s námi, jak si v karavanu nejlépe zatopit nebo ohřát vodu.

  • 11. června 2020
main-article

Plynová láhev do karavanu: Jak vybrat tu vhodnou?

Plynové lahve mohou být pro karavanisty nepostradatelným pomocníkem, stejně jako největší noční můrou. Na trhu je k dispozici několik různých řešení a zorientovat se v celé problematice dá někdy pořádně zabrat. Zjistěte, jaké máte možnosti při koupi plynové lahve do karavanu a na co se při výběru zaměřit.

  • 25. května 2020
main-article

Mobilní plynová topidla: Jak vybrat to nejlepší?

Mobilní plynová topidla jsou v domácnostech nejčastěji využívána na zahradách a terasách, kde svým majitelům zpříjemňují čas strávený venku. Malé plynové teplomety je však možné použít také v dílnách, v průmyslových budovách, na chatách a nebo třeba na stavbách. Čím se jednotlivé výrobky liší a jak vybrat to nejlepší topidlo v závislosti na vašich konkrétních potřebách?

  • 14. dubna 2020
main-article

Plynové lahve ke grilu: Jak vybrat tu nejlepší?

Hlavní výhodou plynového grilu je bezesporu jeho jednoduchá obsluha. Stačí jedno zmáčknutí knoflíku a můžete se okamžitě pustit do grilování. Regulace teploty snad nikdy nebyla jednodušší. A údržbu zvládnete rychleji, než stihnete říct „barbeque“. Jakmile však dojde na výběr a výměnu plynové lahve, nastává problém. Zjistěte, jak se v jejich nabídce zorientovat, a objevte tu pravou pro váš gril.

  • 5. března 2020

Starší články

Zavřít okno